![Κουριαννίδης: Συναισθηματικός εκβιασμός των πολιτών για να προωθηθεί σχέδιο εποικισμού Κουριαννίδης: Συναισθηματικός εκβιασμός των πολιτών για να προωθηθεί σχέδιο εποικισμού](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiML7PnuIxnCCVEiVMHDx4pYHng70wqR2Kdok763aIcJPvBHyq41lxnfmZdeM3DYVy2IWCWVHvV5cCf15uUE90BaFk_xDf505qCw0UuintSu3_cF68gMkneyZp4Mq18yr95KkFgPwgeb6U/s600/koyriannidis-synaisthimatikos-ekviasmos-ton-politon-na-proothithei-764x456.webp)
Έξω από τα δόντια τα είπε ο Δημοτικός σύμβουλος Θεσσαλονίκης Γιάννης Κουριαννίδης σε ομιλία του στο Δημ. συμβούλιο.
Επιχειρείται συναισθηματικός εκβιασμός των πολιτών προκειμένου να προωθηθεί σχέδιο εποικισμού της πατρίδας μας. Η μη φύλαξη των συνόρων, οι ιδεοληψίες περί ανοιχτών συνόρων, η αστυνόμευση της σκέψης και της ελευθερίας της έκφρασης αποτελούν τα μέσα για την υλοποίηση του σχεδιασμού αυτού.
0 comments
Δημοσίευση σχολίου