![ΕΚΤΑΚΤΟ...!!! ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΩΝ ΟΥΚΑΔΩΝ... ΜΕΤΕΘΕΣΑΝ ΤΟΝ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΥ ΑΓΗΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ...!!! ΕΚΤΑΚΤΟ...!!! ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΩΝ ΟΥΚΑΔΩΝ... ΜΕΤΕΘΕΣΑΝ ΤΟΝ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΥ ΑΓΗΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ...!!!](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgyzZ106vdnTelkPsLRnFMQNgl37Oxd1NctO5fhEKt467Rd2P3bFkuhLOVYZIIjGD200brhzp-E7tpmyXNZ_Fzjsjib5ZC9ahdcoZkqHzcfV_iNia47VGYR3gdX4p5BYkGKBHNUfWTaW6w/s1600/oyk.jpg)
![ΕΚΤΑΚΤΟ...!!! ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΩΝ ΟΥΚΑΔΩΝ... ΜΕΤΕΘΕΣΑΝ ΤΟΝ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΥ ΑΓΗΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ...!!! ΕΚΤΑΚΤΟ...!!! ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΩΝ ΟΥΚΑΔΩΝ... ΜΕΤΕΘΕΣΑΝ ΤΟΝ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΥ ΑΓΗΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ...!!!](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgyzZ106vdnTelkPsLRnFMQNgl37Oxd1NctO5fhEKt467Rd2P3bFkuhLOVYZIIjGD200brhzp-E7tpmyXNZ_Fzjsjib5ZC9ahdcoZkqHzcfV_iNia47VGYR3gdX4p5BYkGKBHNUfWTaW6w/s1600-rw/oyk.jpg)
Ο υποπλοίαρχος επικεφαλής του τμήματος, μετατέθηκε στον Ναύσταθμο της Σαλαμίνας . Για όποιον γνωρίζει ελάχιστα την ψυχολογία αυτών που έχουμε συνηθίσει να λέμε ΟΥΚάδες, είναι κατανοητό τι σημαίνει μια τέτοια μετάθεση.
Η διάσταση που έχει δοθεί στο θέμα είναι δυσανάλογη του γεγονότος. Το οποίο έχουν σπεύσει να εκμεταλλευθούν με τρόπο υπερβολικό πολιτικές παρατάξεις. Δυστυχώς η ΜΥΚ μοιάζει να είναι απροστάτευτη από την φυσική της ηγεσία.
Αλλά για να πάμε και παραπάνω -γιατί κάθετη διοίκηση έχουμε σ΄ όλες τις περιπτώσεις- σιωπή επικρατεί και στο ΓΕΕΘΑ. Καλά τα tweets για ευχαριστίες και έκφραση ευαρέσκειας όταν όλα πάνε καλά.
Θα αναμενουμε λίγο ακόμη μήπως και ο Α/ΓΕΕΘΑ πάρει θέση για το θεμα που έχει δημιουργηθεί. Και το οποίο μέχρι στιγμής τουλάχιστον έχει οδηγήσει σε τρικυμμία την πιο επίλεκτη μονάδα των ΕΔ. onalert.gr
0 comments
Δημοσίευση σχολίου